Aktualności


Categories Aktualności
29 lis

Deski kompozytowe Gamrat – wybór doskonały w nowoczesnym stylu budownictwa

deski kompozytowe Gamrat - gamratwpc.pl

Jakość architektury ma ogromny wpływ na warunki, w jakich żyjemy, a ponadto jest jednym z najważniejszych elementów krajobrazu. Dziedzina ta ulega modom i podąża za oczekiwaniami i wymaganiami klientów, pociągając za sobą wymóg dostosowania do panującego stylu nie tylko wnętrza, ale także zewnętrzne otoczenie domostwa. Deski kompozytowe Gamrat idealnie komponują się z obowiązującym obecnie trendem minimalistycznej elegancji.

Dom nowoczesny – czyli jaki?

W czasach, kiedy ekologia stała się nadrzędnym  wyznacznikiem działań w każdej branży, w budownictwie stawia się na energooszczędność. Dlatego domy najczęściej przybierają kształt prostopadłościanu, ewentualnie kilku prostopadłościanów, które pokrywa płaski lub dwuspadowy dach. Nowoczesną architekturę charakteryzują kubiczne bryły, geometryczne formy oraz brak urozmaiceń –  wszelakich łuków czy ozdobnych gzymsów.

Prostota kształtu od piwnicy po dach

Coraz częściej spotykane płaskie dachy, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii izolowania stropodachów nie budzą już obaw przed opadami śniegu. W popularności dorównują im proste dachy dwuspadowe, które są dużo tańsze niż wielopołaciowe rozbudowane lukarnami czy facjatami. Dużym atutem prostych dachów jest umożliwienie bezproblemowego montażu paneli fotowoltaicznych.

Obowiązkowe przeszklone przestrzenie

W modnym domu nie może zabraknąć efektownych przeszkleń, które nie tylko zapewniają połączenie wnętrza z otoczeniem, ale także doświetlają pomieszczenia.

Kiedy są zaprojektowane od strony południowej, mają duży wpływ na energooszczędność – w zimie mogą być dodatkowym źródłem energii cieplnej. Karierę robią przede wszystkim wieloskrzydłowe drzwi balkonowe, które prowadzą na rozległe, często okalające dom z dwóch stron tarasy, a dalej do zadbanego ogrodu.

Deski kompozytowe Gamrat = nowoczesny styl tarasu

Mały lub duży, odkryty bądź zadaszony – taras to nieodłączny element nowoczesnego domu. Najczęściej umieszcza się go obok salonu – wtedy staje się on  jego przedłużeniem. Jednym z najpopularniejszych obecnie materiałów stosowanych do wykończenia tarasów są deski z kompozytu drewna. Ich wzornictwo doskonale wpisuje się w wymaganą minimalistyczną elegancję. Poza tym deski tarasowe producenta Gamrat są niezwykle trwałe, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także grzyby i pleśń. Dzięki temu nie wymagają konserwacji i skomplikowanej pielęgnacji.

Deski kompozytowe Gamrat nie tylko na podłogi

W nowoczesną stylistykę budownictwa idealnie wpisują się także ogrodzenia z desek kompozytowych, utworzone ze sztachet kompozytowych i profili ogrodzeniowych WPC. Klasycznie piękne w swojej prostocie, równie odporne i trwałe, jak te podłogowe, stanowią perfekcyjną kompozycję z bryłą domu i wykończeniem tarasu. Deski kompozytowe przeznaczone są dla osób ceniących sobie elegancję, wygodę w utrzymaniu i długoletnie, bezobsługowe utrzymanie swojego domostwa w niezmienionym  stanie.


Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas