Aktualności


Categories Aktualności
21 lut

Deska z kompozytu drewna idealna na nowoczesny taras

deska z kompozytu drewna - gamratwpc.pl

Posiadając dom, ogród do szczęścia brakuje Ci tylko pięknego tarasu, na którym mógłbyś godzinami czytać książki, pić kawę i spotykać się ze znajomymi. Ile ludzi na świecie, tyle pomysłów na aranżacje tej przestrzeni. Najważniejsze, by była ona nowoczesna, przytulna i służyła wszystkim domownikom przez długie lata. Najlepszym rozwiązaniem jest więc użycie dobrych, jakościowych materiałów, takich jak deska z kompozytu drewna, która spełnia wszystkie powyższe wymagania.

Czym jest nowoczesność w kontekście tarasu?

Pracownicy Gamratu WPC słysząc od klientów, że pragną, by ich taras był nowoczesny, często zastanawiają się, co to znaczy. Każdy bowiem ma inną definicję na to wyrażenie, a to wszystko przez fakt różnych upodobań. Warto więc zwrócić uwagę, że trendy nieustannie się zmieniają i to, co było modne ubiegłej wiosny, teraz stało się passe. Co prawda moda lubi wracać i dobrze wiedzą o tym nasi dziadkowie, którzy widząc upodobanie swoich wnuków do starych drewnianych mebli, śmieją się w głos, uważając je za antyki i przeżytki.

Każdy ma swoje zdanie na temat nowoczesności. Dla jednych będą to stonowane kolory, dla innych ciekawe, rzadko spotykane meble ogrodowa, znajdą się też miłośnicy minimalistycznego wykończenia. Jak więc widać, ciężko jest jednoznacznie określić, czym cechuje się nowoczesny taras, można jednak zastanowić się, jakie musi spełniać wymagania.  

Deska z kompozytu drewna odpowiedzią na wymagania klientów

Klienci bywają wymagający i nic w tym dziwnego. Decydując się na wykonanie tarasu służącego całej rodzinie, należy zadbać o każdy szczegół. Najważniejsza jest więc podłoga, a dokładniej materiał, z którego zostanie wykonana. Wielu osobom podoba się drewno. Jest piękne, ponadczasowe oraz idealne komponuje się w każdym wnętrzu. To oczywiście prawda, jednak na tarasie bardziej sprawdzi się deska z kompozytu drewna. Zapytacie dlatego? Bowiem posiada szereg zalet, na które zwracają uwagę klienci. Przede wszystkim deska kompozytowa wyglądem przypomina drewno, więc stanowi dla niego doskonałą alternatywę.

Co je wyróżnia?

Najważniejsza jednak jest jej trwałość, a także odporność na warunki atmosferyczne oraz estetyczna forma, pasująca do każdego wnętrza. Wilgoć, wysoka, niska temperatura oraz owady i inne drobnoustroje nie mają szansy zniszczyć naszej podłogi. Wszystko to za sprawą materiału, z którego wykonana jest deska z kompozytu drewna.

Z czego wykonana jest deska kompozytowa?

Z roku na rok deska kompozytowa zyskuje coraz większą popularność. Wszystko to za sprawa materiałów, z których jest wykonana oraz jej szerokiego zastosowania. Deska z kompozytu drewna to połączenie drewna i tworzywa sztucznego. W Gamrat WPC 45% materiału to starannie wyselekcjonowana mączka drzewna, kolejne 45% stanowi czyste PCV. 10%, które zostało to materiały wpływające na poprawę parametrów produktu. Takie połączenie to gwarancja wysokiej jakości produktu, który jest trwały i odporny na wgniecenia. Z powodzeniem można go używać zarówno we wnętrzach domów, jak i na zewnątrz. Idealne sprawdzi się, jako podłoże tarasów, balkonów, schodów.

Gamrat WPC dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań

Nasza firma od lat spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, którym zależy na solidnych materiałach. Nasze deski z kompozytu drewna cieszą się ogromną popularności. Idealne komponują się w każdym wnętrzu, niezależnie czy jest ono nowoczesne, rustykalne czy klasyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas