Bez kategorii


Categories Bez kategorii
29 cze

Deski tarasowe oraz uniwersalny profil WPC na balkon – stylowo i funkcjonalnie

deski tarasowe - gamratwpc.pl

W poprzednim artykule pisaliśmy o tym, jak odświeżyć wygląd ogrodu, by stał się idealnym miejscem do relaksu w letnie dni. Jednak profile kompozytowe polecamy nie tylko do ogrodu, ale też na balkon. Świetnie sprawdzą się nawet na małej powierzchni, gdzie podkreślą stylowy wygląd balkonu oraz sprawią, że stanie się bardziej funkcjonalny. Deski tarasowe z kompozytu drewna, uniwersalny profil WPC znajdują się w asortymencie Gamrat WPC. W jaki sposób można je zastosować na balkonie?

Więcej prywatności, dzięki osłonięciu kompozytem

Na balkonie kompozyt pełni różne role. Deski tarasowe oraz przede wszystkim profile uniwersalne WPC można zastosować już w formie balustrady. Wówczas zapewniają ochronę przed słońcem (regulują światło w zależności od tego, w jakich odstępach zostaną umieszczone) oraz gwarantują więcej prywatności i własnej przestrzeni do relaksu. W nowoczesnych mieszkaniach wydzielane są bowiem balkony o dość dużych metrażach, więc często zastępują tarasy czy ogródki, umożliwiając wypoczynek na świeżym powietrzu. Już na samym początku budowy balkonu warto więc zainwestować w profile kompozytowe, które są również ekologiczne, trwałe, niepalne, a przede wszystkim wyjątkowo estetyczne.

Deski tarasowe na balkonie – przyjemna w dotyku podłoga

Deski tarasowe z kompozytu świetnie sprawdzają się jako podłoga. Zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania, nie ma konieczności ich konserwowania oraz są przyjemne w dotyku. Na pewno nie raz zdarzyło ci się wyjść na balkon na bosaka, zwłaszcza w lecie, kiedy szukamy wszelkich sposobów na ochłodzenie. W przeciwieństwie do drewnianej podłogi deski kompozytowe nie mają drzazg ani nierówności. Cechuje je natomiast ozdobne ryflowanie, które wpływa na ich wygląd, łudząco przypominający naturalne drewno. W dodatku podesty wykonywane są na wymiar. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a przygotowujemy indywidualne zamówienie na deski tarasowe dopasowane do powierzchni Twojego balkonu. Napisz lub zadzwoń – usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Relaks na balkonie – jeszcze tylko kilka dodatków

Co jeszcze przyda się na balkonie, aby zmienić go w osobistą strefę relaksu? Niezbędne będzie osłonięcie go parasolem czy markizą, aby uchronić się przed promieniami słonecznymi. Nie można jednak zapomnieć o jego oświetleniu, by i wieczorami mógł doskonale pełnić swoje role. Girlandy świetlne zapewnią na balkonie odpowiedni klimat do odpoczynku oraz spotkań. Poza tym powinny się na nim znaleźć ozdobne rośliny. Donice na nie również mogą być wykonane z wszechstronnego kompozytu drewna. Tak samo jak ławka do przesiadywania na balkonie! Meble kompozytowe zachwycą Cię funkcjonalnością i wygodą. Możesz na nich zastosować również kolorowe poduszki, by balkon zyskał radosny, wakacyjny charakter.

Deska tarasowa Gamrat w wielu odsłonach

Oferujemy wiele kolorów desek tarasowych, które pozwalają idealnie dopasować je do każdej przestrzeni. Ponadto deski tarasowe Gamrat wyróżnia wykończenie ryflami z dwóch stron – umożliwia to wybór ryfla wąskiego lub szerokiego w zależności od preferencji.

Jak widać nasze deski mają więc różne zastosowania. To Ty decydujesz, jak chcesz wykorzystać deski z kompozytu drewna. My natomiast oferujemy profesjonalne doradztwo. Deski tarasowe Gamrat WPC to w 100% polski produkt z 25-letnią gwarancją. Możesz mieć więc pewność dokonania wyboru na lata.

Tagi

Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas