Aktualności


Categories Aktualności
09 maja

Wybierz kompozytowy profil uniwersalny produkcji GAMRAT WPC

gamrat wpc - gamratwpc,pl

Któż nie lubi uczucia, gdy słońce muska skórę, a wiatr delikatnie tańczy we włosach. Długie spacery z rodziną i przyjaciółmi lub godzinne przesiadywanie w ogrodzie pełnym kolorowych kwiatów, krzewów, drzew. Człowiek pragnie żyć blisko natury, poznawać ją, czując przy tym odprężenie oraz spokój. Trudno więc wyobrazić sobie park, ogród lub przestrzeń miejską, w której brakuje ławek. Naturalną rzeczą jest, że podczas spacerów pragniemy na chwilę odpocząć, przyglądając się śpieszącym ludziom, latającym ptakom lub pobliskim jeziorom.

Ławka z desek z kompozytu drewna Gamrat WPC świetna także do ogrodu

 W naszym przydomowym ogrodzie ławka służy nie tylko jako miejsce, na którym można odbyć przerwę podczas prac. Przede wszystkim możemy usiąść i obserwować, co udało nam się już zrobić. Które z naszych roślin już wyrosły, a które dopiero budzą się do życia. Chcąc więc kupić ławkę, należy znaleźć odpowiedni materiał, sprawiający, że będzie ona trwała i posłuży przez długie lata. Wymagania te z powodzeniem spełnia deska z kompozytu drewna, a w szczególności produkowany i oferowany przez Gamrat WPC profil uniwersalny  WPC z którego łatwo wykonać  ławkę .

Jak wybrać ławkę ogrodową, miejską i parkową

Wpisując w wyszukiwarkę „ławka ogrodowa, miejsca lub parkowa” Twoim oczom ukaże się setka propozycji, które między sobą różnią się kolorem, kształtem, no i przede wszystkim materiałem, z jakiego zostały zrobione. Daje nam to możliwość wyboru tej najlepszej dla nas, jednak wprowadza w głowie również spory zamęt i nie możemy się jednoznacznie na nim zdecydować.

Najbardziej popularne ławki, których w sieci znajdziemy mnóstwo to te wykonane z solidnych, stalowych konstrukcji z oparciem i siedziskiem z drewnianych listw. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie i warto poszukać ciekawych alternatyw. Głównie warto znaleźć zamiennik dla drewna, które wymaga sezonowej konserwacji. Tutaj z pomocą przychodzi profil uniwersalny z  kompozytu drewna idealnie nadający się do wykończenia ławki.

Swego czasu popularne, były tanie meble ogrodowe wykonane z plastiku. Niektóre z nich nadal można spotkać w sąsiedzkich ogrodach, jednak ich czas dawno się skończył. Nadal jednak robione są plastikowe ławki wyglądające dużo estetyczniej i solidniej niż wcześniejsze. Są one świetnym rozwiązaniem do postawienia ma tarasie lub balkonie, ponieważ szybko można je w razie konieczności schować do domu. Nie nadają się one jednak do ogrodów ani parków. W takich miejscach ławka stworzona i postawiona jest po to, by służyć przed długie lata, bez konieczności zabierania jej na okres zimowy lub deszczowy. Nie warto więc podejmować decyzji o zakupie ławki pod wpływem chwili bądź co gorsze wybierać najtańsze wersje. Dobry materiał ma swoją cenę, jednak z perspektywy czasu, jest to inwestycja na lata.

Ławka z deski z kompozytu drewna

Wybierając ławkę najlepszym pomysłem wydaje się ta, posiadająca stalową konstrukcję, a także oparcie i siedzisko obite profilem uniwersalnym WPC. Z jednej strony mamy tradycyjny akcent, gdyż kompozyt wyglądem przypomina drewno. Z drugiej użycie nowoczesnego materiału, który odporny jest na panujące warunki atmosferyczne, uszkodzenia, a także nie wymaga stałej konserwacji, a w razie konieczności łatwo się go czyści. Takie połączenie w dzisiejszych czasach to najlepszy wybór. Bez względu na to, czy ławka będzie stała w parku, ogrodzie czy przestrzeni miejskiej posłuży użytkownikom przed długie lata.

Gamrat WPC

Jako producent desek i profili z kompozytu drewna dbamy o to, aby nasze produkty były uniwersalne i służyły naszym klientom przez długie lata. Przy użyciu naszych produktów można łatwo wykonać: ławki parkowe, ogrodowe, miejsce oraz kosze na śmieci, donice itp. Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wejdź na stronę https://gamratwpc.pl/oferta/. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.  


Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas