Aktualności


Categories Aktualności
08 wrz

Gamrat WPC – zapoznaj się z naszą ofertą

gamrat wpc - gamratwpc.pl

Czy miałeś już okazję zapoznać się z szeroką ofertą producenta desek kompozytowych i nie tylko? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej.

1.    Deska z kompozytu drewna – nie tylko na taras

Jeszcze ich nie znasz? Oprócz tego, że nie znajdziesz w nich drzazgi czy sęka, deski kompozytowe posiadają szereg innych zalet. Wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, brak potrzeby malowania czy szybki montaż – to tylko niektóre z nich. Jeśli nie zastanawiałeś się jeszcze nad takim rozwiązaniem, czas najwyższy je rozważyć by mile się zaskoczyć.

2.    Ogrodzenie ze sztachet kompozytowych

Łatwe dopasowanie się nie tylko do kolorystyki Twojego domu ale także domów w okolicy? To możliwe dzięki sztachetom kompozytowym. Różnorodna kolorystyka, ciekawy deseń, szybki montaż i bogaty wybór – to wszystko jest gwarantowane. Dodatkowo zmniejszasz wpływ na Twoje ogrodzenie czynników zewnętrznych np. kapryśnej pogody z deszczem i śniegiem. Odpada Ci malowanie więc… na co jeszcze czekasz? Zamawiaj.

3.    Akcesoria do ogrodu lub na taras

Swój ogród lub taras upiększysz nie tylko kwiatami ale też akcesoriami z desek kompozytowych. Donice ogrodowe, ławeczka, pomost lub inne rozwiązanie – sam zdecydujesz. Kompozyt ze względu na swoje właściwości będzie Ci długo służył. Nie przejmiesz się i gdy zacznie padać rzęsisty deszcz nie polecisz kupować farbę czy impregnat. Zagwarantuje Ci to spokojny sen.

4.    Akcesoria do montażu

Zamówisz u nas również szereg akcesoriów do montażu. Dzięki temu sam zamontujesz potrzebne obiekty a sam montaż będzie przebiegał szybko i sprawnie. Od legarów i klipsów montażowych poprzez kątowniki, aż do innych elementów – sam wybierz co Ci jest potrzebne.

Skorzystaj z naszej oferty

Mamy za sobą wiele realizacji i tysiące sprzedanych produktów. Stawia to nas wysoko w czołówce producentów i usługodawców, odpowiedzialnych za deski kompozytowe i ich docelowe wykorzystanie. Jesteśmy więc w pełni wiarogodni i rzetelni. Wybierając Gamrat WPC, zostaniesz potraktowany w profesjonalny i indywidualny sposób a Twój projekt podłogi tarasu lub balkonu rozbłyśnie właściwym blaskiem. W Gamrat WPC jesteśmy producentem, wyspecjalizowanym w wytwarzaniu desek kompozytowych. Ponieważ jest to najważniejszy obszar naszych działań, mamy wiedzę i doświadczenie, nie tylko w produkcji ale i w montażu desek.

Dlaczego warto wybrać Gamrat WPC?

Od kilku lat dbamy o jakość i rozwój rynku profili kompozytowych nie tylko w kraju, ale i za granicą. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty i usługi spełniły oczekiwania naszych Klientów i ułatwiły im pracę. By sprostać potrzebom rozwijającego się rynku, wciąż unowocześniamy nasze produkty. Materiały firmy Gamrat WPC są innowacyjne i bardzo efektywne. Podążamy za aktualnymi trendami, dbając jednocześnie o jakość i bezpieczeństwo. Jeśli zdecydujesz się na wybór naszych produktów i usług, możesz mieć pewność, że Twój balkon lub taras zyska nowy, świeży wygląd. Biorąc pod uwagę trwałość naszych materiałów, będzie Ci także długo służyć. Zatem nie zastanawiaj się. Wybierz deski kompozytowe i inne produkty Gamrat WPC.


Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas