Aktualności


Categories Aktualności
25 sierpnia

Taras i ogród – jak je upiększyć? Deska kompozytowa Gamrat WPC

deska kompozytowa

Chcesz wykonać podłogę tarasu lub balkonu ale nie chcesz stosować tradycyjnych desek z uwagi na ich ścieranie i uciążliwą konserwację? Kompozyt drewna cieszy się coraz większą popularnością. Możesz go użyć jako podłoża bez obaw o jego trwałość, utrzymanie czy funkcjonalność.

Czym jest deska kompozytowa?

Deska kompozytowa to produkt, który powstaje w wyniku połączenia drewna i mączki drzewnej. Uzyskany w ten sposób materiał posiada zalety zarówno drewna, jak i polimeru. Deski mogą mieć różne proporcje drewna i tworzywa, co przekłada się na ich stopień wytrzymałości. Klienci za najcenniejsze uważają produkty z wysoką zawartością drewna, jednak to właśnie one będą bardziej podatne na różne uszkodzenia. Idealne proporcje to około 50-60% mączki drzewnej, pozostałe 40-50% powinno stanowić tworzywo sztuczne. Ważna jest nie tylko wysoka wytrzymałość desek, lecz także ich atrakcyjny wygląd.

Zalety desek kompozytowych Gamrat WPC:

Do zalet desek kompozytowych należą:

  • Odporność na warunki zewnętrzne;
  • Wytrzymałość na obciążenia;
  • Niska ścieralność materiału;
  • Łatwość utrzymania;
  • Antypoślizgowość;
  • Materiał ekologiczny;
  • Łatwy montaż;
  • Niepalność.

Deska kompozytowa – dlaczego jest lepsza niż drewno?

Ponadto są one bardzo estetyczne i miłe w dotyku, podobnie jak drewno. Jednocześnie jednak każda deska tarasowa kompozytowa jest jednolita – pozbawiona sęków i słojów, charakterystycznych dla drewna. Nie ma więc zagrożenia wbicia w stopę drzazgi. Materiał występuje w wielu kolorach, łatwo można go dopasować do elewacji budynku i pozostałych elementów architektonicznych. Montaż desek kompozytowych wymaga zastosowania specjalnych klipsów. Dzięki temu wykonany z nich balkon lub taras jest pozbawiony wkrętów i gwoździ, co wpływa na estetykę oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Deska z kompozytu – gdzie kupić, jak zamontować?

Jeśli chcesz kupić deski kompozytowe na swój taras lub balkon, zdecyduj się na wybór naszej oferty Gamrat WPC. Mamy za sobą wiele realizacji i tysiące sprzedanych produktów. Stawia to nas wysoko w czołówce producentów i usługodawców, odpowiedzialnych za deski kompozytowe i ich docelowe wykorzystanie. Jesteśmy więc w pełni wiarogodni i rzetelni. Wybierając Gamrat WPC, zostaniesz potraktowany w profesjonalny i indywidualny sposób a Twój projekt podłogi tarasu lub balkonu rozbłyśnie właściwym blaskiem.

Deska kompozytowa – dlaczego wybrać Gamrat WPC?

W Gamrat WPC jesteśmy producentem, wyspecjalizowanym w wytwarzaniu desek kompozytowych. Ponieważ jest to najważniejszy obszar naszych działań, mamy wiedzę i doświadczenie, nie tylko w produkcji ale i w montażu desek. Jeśli zdecydujesz się na wybór naszych produktów i usług, możesz mieć pewność, że Twój balkon lub taras zyska nowy, świeży wygląd. Biorąc pod uwagę trwałość naszych materiałów, będzie Ci także długo służyć. Zatem nie zastanawiaj się. Wybierz deski kompozytowe Gamrat WPC.


Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas