Aktualności


Categories Aktualności
28 lip

Deska z kompozytu drewna – nie tylko na taras

deska z kompozytu drewna

Deska z kompozytu drewna ma wiele zalet, o czym pisaliśmy niejednokrotnie. Deski kompozytowe mają niejedno zastosowanie i właśnie o tym dziś chcemy napisać. Zapraszamy do lektury!

 Deska z kompozytu drewna – zalety

Krótko przypomnimy, że produkt ten jest wysoce ekologiczny, jego powierzchnia jest w pełni antypoślizgowa i gładka, dzięki czemu jest bezpieczny dla dzieci i seniorów, a także łatwy w pielęgnacji i konserwacji.

Deski kompozytowe to powszechny materiał do budowy tarasu. Tarasy kompozytowe mają w sobie dużo uroku, ich powierzchnia jest gładka, dzięki czemu można bez obaw chodzić po nich boso. Ponadto, wybór koloru desek sprawia, że taras można dowolnie dopasować do wystroju salonu, jadalni albo zaaranżować zgodnie z otoczeniem podwórza. Trzeba jednak zaznaczyć, że deska z kompozytu drewna sprawdzi się nie tylko jako budulec tarasu, ale także w szeregu innych inwestycji.

Jak zachować spójność ogrodu?

Deska z kompozytu drewna może stanowić element spajający aranżację Twojego ogrodu. Materiał ten jest na tyle uniwersalny, że może posłużyć za wykończenie m.in. elewacji. Ciepły odcień deski sprawi, że dom będzie przyjazny, rodzinny. Z kolei chłodniejsza barwa nada budowli ostrości i nowoczesnego zacięcia.

Tego typu deski mogą stanowić wykończenie schodków, murków, a nawet można wybudować z nich ogrodowe dróżki. Deska z kompozytu drewna są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie zmiennych warunków atmosferycznych jest argumentem, by wykorzystywać go w swojej ogrodowej architekturze.

Wykorzystanie desek kompozytowych nie musi ograniczyć się tylko do tarasu, można zaaranżować elementy znajdujące się w jego otoczeniu. Takie rozwiązanie pozwoli na zachowanie spójności aranżacyjnej, ale także optycznie powiększy powierzchnię. Deski wykańczające elewację ściany łączącej się z tarasem sprawią, że będzie on wyglądać na znacznie dłuższy.

Nie należy zapominać o tym, że deska z kompozytu drewna to doskonały materiał do budowy obrzeży basenów, balkonów, czy nawet ogrodzenia. Przemyślana kompozycja ogrodu, którego wspólną częścią stanie się deska kompozytowa z pewnością zrobi duże lepsze wrażenie na wszystkich gościach. Warto pamiętać o tym, że kompozyt to materiał uniwersalny, który może zastąpić tradycyjne drewno, płytki czy kamień, które są powszechnie używane do budowy ogrodzeń, ścieżek, elewacji, tarasów itp.

Deska z kompozytu drewna od Gamrat WPC

Deski kompozytowe znajdujące się w naszej ofercie z pewnością dopasujesz do swojego ogrodu! Deska z kompozytu drewna znajduje zastosowanie nie tylko w ozdobieniu ogrodu. Można ją wykorzystać na wielu polach. Jeżeli chcesz odświeżyć wygląd swojego ogrodu z tarasem, nie czekaj, zainwestuj w deski kompozytowe, które dodadzą mu niepowtarzalnego charakteru.


Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas