Aktualności


Categories Aktualności
23 czerwca

Akcesoria ogrodowe z deski kompozytowej – idealne dopełnienie ogrodu

deska tarasowa

Kompozyt cieszy się coraz większą popularnością. Nie tylko jako podłoga tarasowa czy sztacheta ogrodzeniowa. Elementy kompozytowe świetnie wpasowują się w elewację domu. Gdzie jeszcze można użyć desek kompozytowych, by podkreślić elegancki design posesji?

Trwała deska tarasowa ozdobi Twój nowoczesny ogród

Deska tarasowa z kompozytu drewna to wyjątkowy wybór. Dlaczego? Materiał ten wyróżnia się ponadprzeciętną trwałością, dzięki czemu idealnie sprawdza się nie tylko jako podłoga tarasowa, ale też mniejsze elementy, znajdujące się w Twoim ogrodzie. Oprócz większych inwestycji, takich jak ogrodzenie czy podłoga tarasowa, deski kompozytowe są doskonałym materiałem chociażby na donice. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie dla gustownie urządzonego tarasu czy ogrodu. Inwestorzy doceniają trwałość i naturalny wygląd desek.

Słów kilka o kompozycie drewna

Zastanawiasz się, co ma wpływ na mnogość zastosowań deski tarasowej? To przede wszystkim jej skład – jest to połączenie wysokowyselekcjonowanej mączki drzewnej z właściwościami tworzyw sztucznych PVC. Kompozyty, w tym polichlorek winylu (PVC) posiadają wiele właściwości, pozwalających na zachowanie pozytywnych cech deski tarasowej. Kompozyt jest odporny na działania szkodliwych warunków atmosferycznych. Dzięki swoim właściwościom można go układać w pobliżu basenów czy przy oczkach wodnych. W doskonały sposób harmonizuje z otoczeniem, dlatego znakomicie sprawdzi się w ogrodzie. Warto podkreślić, że kompozyt jest lepszym materiałem niż drewno, ponieważ podczas komponowania go, zostały wyeliminowane wszelkie wady drewna.

Dlaczego deska tarasowa produkcji Gamrat WPC jest dobrym wyborem?

Deska tarasowa od Gamrat WPC wyróżnia się ponadprzeciętnymi właściwościami użytkowymi: wytrzymałością mechaniczną i łatwością montażu. Jest też odporna na wysokie i niskie temperatury. Dodatkowo, warto wspomnieć, że jedną z jej wielu zalet jest całkowite bezpieczeństwo dla środowiska – w pełni nadaje się do ponownego przetworzenia. Deski kompozytowe produkcji Gamrat WPC zostały skomponowane dla osób, które cenią komfort użytkowania i ponadprzeciętny wygląd.

Deska kompozytowa, a elementy w Twoim ogrodzie

Czy wiesz, że deski kompozytowe będą idealnym materiałem na donice ogrodowe, w których umieścisz kwiaty? Oprócz donic, możesz zbudować pomost z tego trwałego materiału. Będzie on efektownym elementem na świeżym powietrzu. Kompozyt jest też doskonałym materiałem do wykończenia ławek, nie tylko w przestrzeni publicznej, ale na prywatnej posesji. Możesz też z desek kompozytowych zrobić elegancko wyglądającą piaskownicę dla dziecka. Inną propozycją jest zbudowanie obrzeża kompozytowego przy basenie, albo ułożenie ścieżki wzdłuż ogrodu. Więcej na temat elementów z kompozytu drewna pisaliśmy w artykule Przeznaczenie deski z kompozytu drewna.

Jesteś zainteresowany zakupem deski tarasowej, z której stworzysz designerskie elementy w ogrodzie? Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.


Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas