Bez kategorii


Categories Bez kategorii
08 cze

Estetyczny design tarasu z deską tarasową produkcji Gamrat WPC

deski z kompozytu drewna

Czy miałeś już okazję oddać się chwili relaksu na tarasie? A może nie miałeś ku temu okazji, bo nie możesz wybrać trwałej podłogi, która będzie wyróżniała się estetycznym wyglądem? Deska tarasową produkcji Gamrat WPC jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Dlaczego warto rozważyć jej wybór na taras?

Inwestycja na lata – niezależnie od pory roku!

Podłoga tarasowa, aby spełniała swoją funkcję i oczekiwania domowników, powinna nie tylko elegancko wyglądać. Istotną cechą, jest jej trwałość. Biorąc pod uwagę fakt, że latem znaczną część czasu spędzamy na tarasie przyjmując gości, grillując czy po prostu wypoczywając na świeżym powietrzu, podłoga jest dość eksploatowana. Dochodzi na przykład do różnego rodzaju zarysowań. Co wtedy? Trzeba zaznaczyć, że decydując się na deski z kompozytu drewna, nie będzie problemu z przywróceniem im początkowego stanu. Z zarysowaniami spowodowanymi meblami ogrodowymi czy butami na obcasie, można sobie poradzić bez problemu.

Łatwość w utrzymaniu – argument decydujący o wyborze deski z kompozytu drewna

Deska tarasowa produkcji Gamrat WPC nie wymaga dużych nakładów sił, by wyglądała estetycznie i elegancko. Nawet w momencie, kiedy dojdzie do jej uszkodzeń opisanych powyżej. Natomiast wybierając drewno, które wygląda podobnie jak kompozyt, defekty mogą być stale widoczne. Przy niewielkim nakładzie sił, jest możliwe posiadanie podłogi, na której spędzanie czasu będzie jedynie przyjemnością i relaksem. Zaznaczyć w tym miejscu należy, że kompozyt nie wymaga tak precyzyjnej pielęgnacji jak drewno – nie jest konieczne jego sezonowe malowanie. Dzięki temu, relaks w towarzystwie natury nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Jak montowane są deski z kompozytu drewna?

Deski kompozytowe możesz zamontować sam. Nie jest to żart – jeżeli tylko masz chęć, bez problemu możesz stworzyć taras z desek kompozytowych na miarę swoich możliwości. Na naszej stronie internetowej znajdziesz instrukcję montażu deski tarasowej. Trzeba zaznaczyć tylko, że do położenia tego typu podłogi, niezbędne będzie odpowiednie podłoże, na którym umieścimy deski. Na betonie najpierw umieszczane są legary, a w następnej kolejności deski WPC. Specjalnie wyprofilowane krawędzie pozwalają w prosty sposób je zamocować, zaś po poprawnym montażu, trzeba pamiętać o tym, aby usunąć z desek pył i pozostałe drobiny. Można też zmyć taras czystą wodą.

Jeżeli zależy Ci na inwestycji w podłogę tarasową, która będzie nie tylko odporna na działanie grzybów i porostów, na niskie i wysokie temperatury, ale też estetycznie wyglądająca, zapoznaj się z naszą ofertą deski z kompozytu drewna.
Zdecyduj się na naturalny wygląd desek w połączeniu z imponującymi właściwościami kompozytu!Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas