Aktualności


Categories Aktualności
24 maja

Wybierz nowoczesny wygląd balkonu z deską WPC

deska z kompozytu drewna

Planujesz remont balkonu? Nie wiesz na jakie materiały się zdecydować, by Twój balkon robił wrażenie i miał nowoczesny styl? Wybierz deskę z kompozytu drewna, która jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, dlatego też sprawdzi się nie tylko w mieście, ale i na wsi.

Dlaczego deska WPC?

Deska tarasowa Gamrat WPC to rozwiązanie dla najbardziej wymagających. To imitacja drewna, która nadaje się właściwie do każdego typu balkonu. Nasze deski są uniwersalnym rozwiązaniem. Ważną zaletą desek z kompozytu jest ich wytrzymałość. Do wyboru są dwa rodzaje: deska pełna oraz komorowa. Pełna deska tarasowa składa się z dwóch warstw. Warstwy wierzchniej i wewnętrznej. Warstwa wierzchnia wykonana jest z kompozytu, z kolei warstwa wewnętrzna składa się z tworzywa na bazie polimeru. Deska komorowa jest naszym flagowym produktem. Wykonana jest w 45% ze starannie wybranej mączki drzewnej, kolejne 45% to materiał PVC, pozostałe 10% to dodatki materiałowe, które poprawiają parametry produktu.

Deska WPC do każdego stylu

Jeśli rozważasz wybór deski z kompozytu drewna, na pewno zastanawiasz się nad tym, czy będą one pasować do stylu, w którym chcesz urządzić swój balkon. Odpowiedź jest prosta – na pewno! Chcesz wiedzieć dlaczego?

  • Deski z kompozytu drewna dopasują się do stylu skandynawskiego, który stawia na roślinność i naturalność. Z tym stylem idealnie komponują się drewniane kolory w chłodnych lub jasnych odcieniach. Nasze deski z kompozytu dopasujesz do mebli ogrodowych oraz dodatków, które zamierzasz przeznaczyć na swój balkon.
  • Balkon w stylu nowoczesnego minimalizmu? Deska WPC sprawdzi się w nim idealnie. W nowoczesnym stylu minimalistycznym, dominują kolory stonowane kontrastowe. Białe meble – ciemne deski tarasowe. Obecnie w modzie są kolory ciemne a także szarości. Deski Gamrat WPC nie odstają od tych trendów, dlatego też z pewnością dopasujesz je do nowoczesnego balkonu.
  • Możesz wybrać stylistykę prowansalską, która jest alternatywą między przepychem a minimalizmem. Ten wariant jest pozbawiony jaskrawych barw i sprawia wrażenie niestarannego i jednocześnie romantycznego. Do niego również będzie pasować deska WPC – dobranie koloru desek do stylu balkonu jest niezmiernie proste, dlatego warto zdecydować się na kompozyt.

Deska WPC w zimie?

Podczas czytania tego artykułu na pewno zadałeś sobie pytanie o wytrzymałość desek z kompozytu w zimie? Odpowiadamy. Odporność na zmienne warunki pogodowe jest największą zaletą desek Gamrat WPC. Zastosowanie polimeru sprawia, że nasze deski tarasowe są odporne na promienie słoneczne i na mróz. Nie odginają się przez nagrzanie przy wysokich temperaturach i nie pękają przy niskich. Zmienne warunki atmosferyczne nie wpływają na kolor desek, nie blakną od słońca oraz nie ciemnieją od deszczu.

Deski WPC od profesjonalistów

Gamrat WPC specjalizuje się w produkcji, a także montażu desek WPC, w związku z tym opracowaliśmy własne deski komorowe. Sprawdzają się one w każdej możliwej aranżacji balkonu. Ich wytrzymałość gwarantuje długotrwałe użytkowanie oraz możliwość zmiany stylu Waszych balkonów. Zgłoś się do nas, zadbamy o Twój balkon.


Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas