Aktualności


Categories Aktualności
24 kwietnia

Odśwież swój taras z deską kompozytową

Deska tarasowa pełna

Marzysz o miejscu w swoim domu, gdzie będziesz mógł się zrelaksować? Miejscu, które będzie wyglądało estetycznie i elegancko? Zapewni to bez wątpienia deska kompozytowa pełna, dostępna w ofercie Gamrat WPC!

Nowoczesny wygląd tarasu z deską kompozytową pełną!

Kompozyt jest doskonałym materiałem na taras. Wyróżnia go nie tylko elegancki wygląd, ale też wysoka trwałość. Obecnie deski z kompozytu drewna są jednymi z najpopularniejszych pokryć tarasowych. Aby unowocześnić wygląd tarasu, polecamy nowość w naszej ofercie – deskę kompozytową pełną. Co ją wyróżnia i dlaczego warto ją wybrać?

Czym jest deska tarasowa pełna?

Deska tarasowa pełna powstała w odpowiedzi na oczekiwania Klientów. Składa się z kompozytowej warstwy zewnętrznej i warstwy wewnętrznej z tworzywa na bazie polimeru. Warto zaznaczyć, że deska jest niepalna, w przeciwieństwie do desek z poliolefin (PP i PE). Materiał ten jest idealną alternatywą na taras dla betonu czy płyt kamiennych. Ponadto posiada szereg zalet, takich jak odporność na działanie czynników atmosferycznych czy łatwość w utrzymaniu. Dzięki temu, jego wybór przynosi wiele korzyści dla inwestorów.

Jakie jest zastosowanie deski kompozytowej pełnej na tarasie?

Deska z kompozytu drewna to trwały materiał, łatwy w utrzymaniu, dlatego jest szczególnie polecany jako pokrycie tarasowe. Wyróżnia się nie tylko eleganckim wyglądem, ale też łatwością w montażu. Jak on przebiega? Na samym początku na wylewce układane są legary. Ważne, by zadbać o odpowiedni spadek podłoża, tak, aby woda miała możliwość swobodnego odpływania. Legary mocowane są do podłoża za pomocą kołków rozporowych. W kolejnym kroku montuje się również klips montażowy. Na końcu umieszcza się też listwy mocujące, które uniemożliwiają przeniknięcie kurzu czy wody do desek.

Zadbaj o elegancki design swojej posesji

Kompozyt położony na ogrodzie może być eleganckim przedłużeniem salonu – tak bowiem najczęściej traktuje się taras. Dzięki reprezentatywnej, łatwej w utrzymaniu podłodze, w każdej chwili można wyjść na zewnątrz, by się zrelaksować czy poczytać książkę. Opisywany materiał wpasuje się idealnie w nowoczesny, jak i tradycyjny wygląd domu. O tym, dlaczego warto zadbać o jednolity design domu i otoczenia pisaliśmy w artykule Deska z kompozytu drewna na taras – doskonały wybór na wiosnę! Jest to materiał, dzięki któremu w prosty sposób można odświeżyć wygląd domu i tarasu. W tym miejscu warto zaznaczyć, że deska tarasowa produkcji Gamrat WPC posiada bogate wzornictwo, co dodatkowo poprawia estetykę całego obiektu i jeszcze lepiej się wpasowuje w całość.

Dlaczego warto wybrać deskę kompozytową pełną?

Wybór kompozytu na taras jest bardzo korzystny dla mieszkańców. Nie jest trudny w utrzymaniu, a przy tym rewelacyjnie wygląda. Materiał jest miły w dotyku więc można swobodnie chodzić po nim bosymi stopami. Jeżeli więc szukasz materiału, aby odświeżyć wygląd swojego tarasu, zapoznaj się z naszą ofertą i stwórz wyjątkową przestrzeń na swojej działce!


Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas