Aktualności


Categories Aktualności
08 marzec

Deska z kompozytu drewna na taras – doskonały wybór na wiosnę!

deska z kompozytu drewna

Wielkimi krokami zbliża się wiosna. Dla wielu osób pierwsze dni dobrej pogody są doskonałym pretekstem do przeprowadzenia remontu lub odnowienia tarasu. Jednym z trwalszych materiałów, który znakomicie sprawdzi się na tarasie jest deska z kompozytu drewna. Dlaczego warto wziąć ją pod uwagę, planując wiosenne prace na tarasie?

Deska z kompozytu drewna- postaw na trwałe podłoże tarasu

Wiosenna aranżacja tarasu ma duże znaczenie, zwłaszcza kiedy myślimy o spędzaniu czasu w ciepłe, słoneczne dni w przytulnym i estetycznie urządzonym otoczeniu. Urządzanie najlepiej zacząć od położenia odpornego i stabilnego materiału na podłoże tarasowe. Jest kilka materiałów, które można brać pod uwagę. Warto jednak rozważyć trwały i jednocześnie oryginalnie wyglądający surowiec. Z pewnością cechy te posiada deska z kompozytu drewna. Jest to produkt solidny, odporny na działanie czynników zewnętrznych, w tym mrozu, śniegu i deszczu. To jedna z ważniejszych zalet tego materiału. Montując kompozyt na tarasie, nie trzeba często odświeżać deski tarasowej.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczny materiał na podłoże, po którym mogą swobodnie poruszać się dorośli, osoby starsze, ale i dzieci jest kolejnym ważnym aspektem urządzania tarasu. Materiał ten, w przeciwieństwie do drewna, jest gładki, nie trzeba obawiać się o wystające drzazgi, które mogą być nie lada problemem, jeśli po tarasie mają biegać np. latem dzieci bosymi stopami. W tym miejscu warto też dodać, że taras z desek kompozytowych jest antypoślizgowy, co zwiększa komfort użytkowania. Deski posiadają ryflowania, dzięki którym nawet w przypadku opadów deszczu, woda spływa rowkami. Dzięki temu, poruszanie się po nich jest całkowicie bezpieczne.

Zadbaj o każdy element tarasu

Deski kompozytowe są elementem, który w znakomity sposób może łączyć design ogrodu i domu. Dzięki nim możemy otrzymać jednolity wygląd posesji. Warto wspomnieć, że deska z kompozytu drewna będzie idealna nie tylko jako podłoże tarasowe, ale też można jej użyć do wykończenia mniejszych elementów, takich jak schodki czy fragmenty elewacji. Poprzez zachowaną spójność, taras będzie się prezentował oryginalnie i elegancko.

Dlaczego kompozyt jest dobrym rozwiązaniem na taras?

Kompozyt to doskonała opcja dla osób wymagających, oczekujących trwałości i wysokiej jakości elementów przydomowych.  W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć, że jest to materiał elegancko wyglądający, a przy tym łatwy w utrzymaniu. Wystarczy co pewien czas umyć go wodą, by wyglądał dobrze. Proste jest także usuwanie plam, chociażby z tłuszczu oraz zarysowań spowodowanych np. przesunięciem krzesła ogrodowego czy innymi ostrymi elementami.

Deska z kompozytu drewna firmy Gamrat to znakomitej jakości materiał, który będzie spełniał swoją funkcję na tarasie pomimo różnych warunków atmosferycznych. W naszej ofercie deski tarasowej, znajduje się deska pełna, a także deska komorowa. Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami.


Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas