Bez kategorii


Categories Bez kategorii
28 stycznia

Czym kierować się przy wyborze deski kompozytowej na ogrodzenie?

deski kompozytowe na ogrodzenie

Estetyczne ogrodzenie jest wizytówką domu. Przy jego wyborze, warto wziąć pod uwagę fakt, by doskonale wpasowywało się w całościowy wygląd domu i jego otoczenia. Firma Gamrat WPC proponuje wybór desek kompozytowych na ogrodzenie, które nie tylko nowocześnie wyglądają, ale też wyróżniają się trwałością. Co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na kupno deski kompozytowej?

Deski kompozytowe – czym są dokładnie?

Deski kompozytowe na ogrodzenie, znajdujące się w naszej ofercie, to nowoczesny produkt, który jest połączeniem naturalnych komponentów, z polimerami termoplastycznymi. Dzięki temu, zamontowane ogrodzenie przypomina drewniane, przy czym jest dużo trwalsze i odporniejsze na szkodliwe czynniki. Poza tym nie wymaga częstej renowacji, tak jak jest to w przypadku ogrodzenia z drewna.

Jakie oczekiwania powinno spełniać ogrodzenie z desek kompozytowych?

Planując montaż ogrodzenia, zazwyczaj chcemy, by pasowało ono do domu i tworzyło z nim spójną całość. Deski kompozytowe cechuje przede wszystkim trwałość materiału. Chcąc utrzymać je w nienagannym stanie przez dłuższy czas, nie potrzeba wielkiego nakładu czasowego, co też jest dużą zaletą. W tym miejscu należy podkreślić, że materiał jest gładki, nie posiada drzazg, jak w przypadku naturalnego drewna. Nie ulega również odkształceniom wraz z mijającymi latami. Podczas wyboru ogrodzenia, dużą wagę przywiązuje się do wyglądu. Deska z kompozytu drewna jest gwarantem doskonałego designu przez długi czas.

Ogrodzenie z desek kompozytowych a warunki atmosferyczne

Należy zaznaczyć, że deski kompozytowe na ogrodzenie są nie tylko trwałe, ale również wyróżniają się wysoką odpornością na szkodliwe czynniki atmosferyczne. Śnieg, deszcz czy długotrwały mróz nie zniszczy ogrodzenia z desek kompozytowych. Materiał ten odporny jest również na promieniowanie UV oraz wiatr. Warto dodać, że w początkowym okresie użytkowania ogrodzenia, profile sezonują się pod wpływem warunków zewnętrznych. Kolor desek normalizuje się po upływie kilku miesięcy i osiąga ostateczne nasycenie.

Ogrodzenie z deski kompozytowej – inwestycja na lata

Mogłoby się wydawać, że montaż ogrodzenia z deski z kompozytu drewna jest  dużym kosztem. Nic bardziej mylnego. W przeciwieństwie do ogrodzenia drewnianego, nie ma potrzeby systematycznej renowacji, po to, by utrzymać jego estetyczny wygląd. Jest to nie tylko zaoszczędzenie pieniędzy, ale też czasu. Gamrat WPC zachęca do wyboru deski kompozytowej na ogrodzenie, która idealnie wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Warto dodać, że deski kompozytowe na ogrodzenie występują w określonych kolorach, wzornictwie i rozmiarach.

Oferowane przez nas deski z kompozytu drewna nie tylko podkreślają elegancki i nowoczesny styl posesji, ale też wyróżniają się ogromną trwałością i komfortem użytkowania. Są więc doskonałym wyborem pod każdym względem. Jeśli jesteście zainteresowani zamontowaniem tego materiału na swoją prywatną posesję, zapraszamy do kontaktu!


Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas