Aktualności


Categories Aktualności
26 stycznia

Efektownie wyglądający taras? Gwarantuje to deska z kompozytu drewna!

deska z kompozytu drewna

Elegancko i atrakcyjnie wyglądający taras jest dopełnieniem całościowego wyglądu domu. Aby cieszyć się jego trwałością przez lata, warto wybrać materiał, który będzie odporny na warunki atmosferyczne. Gamrat WPC proponuje nowość w swojej ofercie – deskę kompozytową pełną, doskonale pasującą do każdego tarasu.

Jakie zalety ma deska z kompozytu drewna?

Przydomowe tarasy narażone są przez cały czas na działanie różnych warunków atmosferycznych. Stojąc przed wyborem materiału, warto postawić na taki, który będzie trwały przez wiele lat, niezależnie od tego na jakie warunki zewnętrzne zostanie narażony, a tym samym będzie cieszyć oko efektownym wyglądem. Takim materiałem jest z pewnością deska z kompozytu drewna. Wyróżnia ją przede wszystkim fakt, że jest to produkt wysokiej jakości, który idealnie podkreśla nowoczesny, jak również tradycyjny wygląd domu. Materiał posiada wiele zalet, dzięki którym jest to coraz częstszy wybór na tarasy, balkony czy obrzeża balkonów. Deski nie rozwarstwiają się i mają stabilne wymiary. Ogromną zaletą kompozytu jest odporność na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Deski nie butwieją. Dzięki temu, pomimo mijającego czasu, ich kolor pozostaje tak samo intensywny, jak na początku.

Czy deska z kompozytu jest lepszym wyborem niż jej drewniany odpowiednik?

Warto w tym miejscu podkreślić, że kompozyt jest znacznie trwalszym materiałem niż drewno. Co ma na to wpływ? Przede wszystkim fakt, że wyeliminowano w nim wady drewna, dzięki czemu deska kompozytowa posiada wyższy standard niż ta drewniana. Ponadto dwuwarstwowa budowa kompozytu jest gwarancją utrzymania doskonałych parametrów użytkowych. Należy zaznaczyć również, że materiał ten jest nisko nasiąkliwy, niepalny i mało ścieralny.

Deska tarasowa pełna- charakterystyka

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Gamrat WPC stworzył wyjątkową deskę tarasową pełną. Składa się ona z kompozytowej warstwy wierzchniej oraz warstwy wewnętrznej z tworzywa na bazie polimeru. Wypełnienie deski pozwala na uzyskanie wyrobu lepiej imitującego naturalne wyroby drewniane. W przeciwieństwie do desek pełnych, wykonanych z poliolefin (PE, PP), deska jest niepalna. Jej wymiary wynoszą 160 mm x 20 mm w długościach 3 i 4 m.

Deska kompozytowa pełna- wyjątkowy design każdego tarasu

Zastanawiając się nad wyborem materiału na taras, warto mieć na uwadze jego trwałość, łatwość w utrzymaniu i wygląd. Wszystkie te cechy łączą się w przypadku kompozytu. Jego zakup to inwestycja na wiele lat. Podkreśleniem doskonałej jakości deski tarasowej pełnej jest wygląd – jej wypełnienie pozwala na uzyskanie materiału, który w idealny sposób imituje drewno.

Jesteś zainteresowany montażem deski kompozytowej pełnej na tarasie? Zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci z pewnością pomogą w wyborze.


Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Piotr Maduzia
Region południowy
E-mail: piotr.maduzia@gamrat.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Adam Strzałba
Region północny
E-mail: astrzalba@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas