Aktualności


Categories Aktualności
18 Sie

Wykładzina elastyczna – rodzaje i zastosowania

wykładzina elastyczna - gamratwpc.pl

W naszej ofercie znajdują się nie tylko deski tarasowe z kompozytu drewna czy deski kompozytowe na ogrodzenie, ale też wykładziny wielowarstwowew kilku wariantach do wyboru. Każda wykładzina elastyczna ma swoje przeznaczenie, dedykowana jest do miejsc, w których najlepiej się sprawdzi. Tak naprawdę jest ich bardzo wiele, od pomieszczeń mieszkalnych aż po obiekty użyteczności publicznej. Wykładziny Gamrat WPC powstają przy użyciu najlepszych materiałów i technologii, dzięki czemu wykazują wiele zalet, przekonujących do ich zakupu.

Rodzaje wykładzin w asortymencie Gamrat WPC

W naszym asortymencie znajduje się 5 rodzajów wykładzin, które wykazują doskonałe właściwości techniczne oraz dedykowane są do różnych miejsc. Pierwszą z nich jest wykładzina elastyczna Gamrat Nebro – uniwersalny produkt powstały z przeznaczeniem do pomieszczeń mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej czy nawet obiektów przemysłu lekkiego. Wyróżnia ją podwyższona trwałość oraz bezpieczeństwo. Wykładzina wielowarstwowa Gamrat Omega dedykowana jest z kolei do szkół, ośrodków zdrowia i obiektów, z których korzysta wiele osób, a także wymagają one ochrony przed elektrycznością statyczną. Kolejną propozycją od Gamrat WPC jest wykładzina Gamrat Sport – wyjątkowy produkt o zwiększonej wytrzymałości. Jak wskazuje jej nazwa, powstała z myślą o salach gimnastycznych i treningowych, siłowniach, klubach fitness, pomieszczeniach rehabilitacyjnych lub użytkowanych przez małe dzieci np.: przedszkolach. Gamrat Altica to natomiast wykładzina elastyczna dostępna w arkuszach, która jest niezwykle wytrzymała i sprawdzi się doskonale w obiektach o dużym natężeniu ruchu np.: placówkach edukacyjnych, budynkach służby zdrowia, obiektach przemysłu lekkiego. I na koniec Gamrat Cubus, wykładzina wielowarstwowa w funkcjonalnych arkuszach, polecana do żłobków, przedszkoli, przychodni i wnętrz, wymagających bezpiecznej nawierzchni.

Jakie zalety ma wykładzina elastyczna?

Każda wykładzina elastyczna Gamrat WPC jest wysoce wytrzymała, odporna na ścieranie, a także dostępna w wielu wariantach, aby można było dopasować ją idealnie do danego obiektu. Wykładziny naszej produkcji nie zawierają szkodliwych substancji, w tym plastyfikatorów ftalanowych, więc mogą być stosowane nawet w miejscach kontaktu z małymi dziećmi. Poza tym ich ogromną zaletą jest rozpraszanie ładunków elektrostatycznych, przez co dedykowane są również do pomieszczeń wymagających ochrony przed elektrycznością statyczną. Wiele rodzajów wykładzin Gamrat pozwala znaleźć odpowiedni produkt do każdego wnętrza, zarówno pod względem jego właściwości, jak i wyglądu.

Wykładzina wielowarstwowa – środki ostrożności

Dzięki odpowiedniej pielęgnacji i środkom ostrożności, wykładzina zachowa na dłużej swoje zalety oraz estetyczną powierzchnię bez uszkodzeń. Przede wszystkim wykładzin Gamrat nie należy czyścić rozpuszczalnikami organicznymi, a silnie barwiące substancje od razu usuwać z ich powierzchni. W kontakcie z kolorową gumą na wykładzinie mogą pojawiać się również stałe przebarwienia. Zaleca się więc użytkowanie między innymi odpowiedniego rodzaju obuwia, które w kontakcie z podłożem nie zostawi na nim śladów. W celu ochrony powierzchni wykładziny, warto również stosować na zewnątrz obiektu wycieraczki, które oczyszczą obuwie przed wejściem. Więcej informacji na temat prawidłowego użytkowania wykładzin Gamrat znajduje się na naszej stronie www.gamratwpc.pl. Ich charakterystyka oraz szczegółowe parametry techniczne dostępne są także w kartach produktów: https://gamratwpc.pl/do-pobrania/wyprzedaz/#1579729930288-7d2bee45-3bad.

Wyprzedaż wykładzin elastycznych polskiego producenta

Wykładziny Gamrat dostępne są w wyprzedaży! Oddajemy w ręce naszych Klientów w pełni funkcjonalne, trwałe i estetycznie wybarwione produkty w atrakcyjnych cenach. Cennik wykładzin można również pobrać na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, w której znajdują się deski tarasowe, sztachety kompozytowe czy wsporniki regulowane niezbędne do montażu podłogi z desek. W celu złożenia zamówienia, zachęcamy do kontaktu z kierownikami regionalnymi https://gamratwpc.pl/kontakt/.

Tagi

Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Radosław Augustyn
Region południowy
E-mail: raugustyn@gamrat.com.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Edyta Kosmala
Region północny
E-mail: ekosmala@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas