Aktualności


Categories Aktualności
16 Cze

Deski kompozytowe na ogrodzenie – odśwież wygląd swojego ogrodu!

deski kompozytowe na ogrodzenie - gamratwpc.pl

Nie tylko ciekawy projekt domu, nowoczesna aranżacja tarasu czy posadzenie ozdobnych roślin ma wpływ na wygląd Twojego ogrodu. Przede wszystkim ogrodzenie kształtuje jego estetykę, wydziela przestrzeń do relaksu oraz zapewnia prywatność. Jego wybór jest więc kluczowy. Certyfikowanej jakości materiał zapewni trwałość oraz estetykę Twojego ogrodzenia. Polecamy więc deski kompozytowe na ogrodzenie Gamrat WPC, które sprawdzają się na przestrzeni lat i spełniają wszelkie oczekiwania użytkowników. Odśwież wygląd swojego ogrodu, by z przyjemnością spędzić w nim nadchodzące lato!

Wygląd ogrodzenia ma ogromne znaczenie

Ogrodzenie tak naprawdę kształtuje pierwsze wrażenie o tym, co czeka tuż za nim. Powinno zostać dopasowane do stylu domu oraz innych elementów wokół niego. Właściwie wkomponowane w otoczenie, dopełni piękny wygląd ogrodu i nada mu niepowtarzalny charakter. To dlatego jego wybór nie może być przypadkowy. Zarówno materiał, z jakiego zostanie wykonane ogrodzenie, styl, jak i kolor muszą zostać przemyślane. Na rynku dostępnych jest co najmniej kilka wariantów ogrodzeń, warto rozważyć wszystkie z nich, choć w ostatnich latach można zaobserwować rosnącą popularność ogrodzenia z kompozytu drewna. Deski kompozytowe na ogrodzenie stanowią świetną alternatywę dla drewna, ale też pokonują innych konkurentów po przedstawieniu ich licznych zalet.

Estetyka i funkcjonalność ogrodzenia z kompozytu drewna

Ogrodzenie z kompozytu drewna można spotkać zarówno w postaci desek łączonych, jak i konstrukcji ażurowych. Łączone są z betonem, metalem i innymi materiałami, w formie pionowej lub poziomej. Co więcej profile ogrodzeniowe WPC mogą też tworzyć ogrodzenie samodzielnie (wzmocnione profilami stalowymi lub aluminiowymi). Deski z kompozytu oferowane są w wielu kolorach, by jeszcze łatwiej można je było dopasować do indywidualnych oczekiwań. Do ich największych zalet zaliczamy brak konieczności konserwacji, łatwą pielęgnację czy wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne. Deski kompozytowe na ogrodzenie nie są również narażone na działanie szkodników czy drobnoustrojów. Świetnie oddzielają ogród od strefy zewnętrznej, optymalnie go wyciszają oraz ograniczają działanie wiatru. Tym samym tworzą idealne miejsce do letniego wypoczynku.

Deska tarasowa jako dopełnienie Twojej przestrzeni

Deski z kompozytu drewna sprawdzają się w dodatku nie tylko jako sztachety ogrodzeniowe, ale i jako deski tarasowe, z których tworzone są piękne podesty, idealne do ustawienia mebli ogrodowych. Dzięki nim jeszcze łatwiejsze jest wydzielenie własnej przestrzeni do relaksu, do dowolnego zagospodarowania. Wybór takiego samego materiału podłoża, jak i ogrodzenia pozwala uzyskać spójny efekt wizualny w Twoim ogrodzie. Poza tym deski kompozytowe sprawdzą się nie tylko w ogrodzie przy domu, ale też na tarasie czy balkonie w bloku, szeregówce, kamienicy. Oferujemy bogaty wybór deski z kompozytu drewna, w różnych rozmiarach, kolorach i wzornictwie. Wszystko po to, by Twoja przestrzeń na dworze wpisywała się w najnowsze trendy aranżacji, a na co dzień zapewniała maksimum przyjemności ze spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Piękny ogród w sezonie letnim? Wybierz ofertę Gamrat WPC

Ogrodzenia z kompozytu drewna, deski tarasowe czy uniwersalne profile kompozytowe znajdziesz w asortymencie Gamrat WPC. Zajmujemy się zarówno produkcją, jak i sprzedażą profili i tarasów kompozytowych. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Odśwież z nami wygląd swojego ogrodu lub zamów ogrodzenie WPC do nowego domu, wybierając ekologiczne, certyfikowane produkty. W ich towarzystwie letni odpoczynek z ulubioną książką, wspólne grillowanie, spotkania i przyjęcia w ogrodzie będą Twoją codziennością.

Tagi

Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Radosław Augustyn
Region południowy
E-mail: raugustyn@gamrat.com.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Edyta Kosmala
Region północny
E-mail: ekosmala@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas