Aktualności


Categories Aktualności
27 maja

Bogata oferta desek z kompozytu drewna

deska z kompozytu drewna- gamratwpc.pl

Deski kompozytowe doskonale imitują drewno. Przy tym są znacznie trwalsze oraz nie wymagają corocznej konserwacji. Na temat ich licznych zalet przygotowaliśmy poprzedni artykuł – https://gamratwpc.pl/2020/05/15/deska-tarasowa-gamrat-poznaj-zalety-kompozytu/. Nowoczesny produkt, jakim jest deska z kompozytu drewna spełnia nawet największe oczekiwania użytkowników, zachowując swoje walory użytkowe i piękny wygląd na lata. W naszej ofercie znajduje się deski kompozytowe o różnych wymiarach i kolorach, a dodatkowo inne produkty z kompozytu. Z łatwością można je dopasować od indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą Gamrat WPC.

Rodzaje desek kompozytowych

Deska z kompozytu drewna doceniana jest głównie za swój naturalny wygląd, harmonizujący z otoczeniem. Dzięki wyjątkowym strukturom powierzchni, jak i różnym opcjom kolorystycznym, daje niemal nieograniczone możliwości do aranżacji przestrzeni, przeznaczonych do spotkań na świeżym powietrzu. Bez względu na wielkość i kształt tarasu, można ją idealnie do niego dopasować. W tym celu oferujemy różne elementy z kompozytu, zarówno deski, jak i łączniki, tworzące spójny podest tarasu. Gamrat WPC posiada w asortymencie takie produkty jak deska kompozytowa 3m, 4m, legar kompozytowy, kompozytowa listwa wykończenia „L” oraz kompozytowa listwa wykończeniowa zwykła. Dodatkowo, do odpowiedniego montażu tarasów z kompozytu wykorzystywane są elementy aluminiowe, które również posiadamy w ofercie.

Inne produkty z kompozytu drewna

Poza deskami tarasowymi, oferujemy również uniwersalne profile WPC. Są one wykorzystywane m.in.: jako deski ogrodzeniowe i sztachety. Ogrodzenie z kompozytu podkreśla estetykę ogrodu i pozwala wydzielić własną, prywatną przestrzeń. Doskonale współgra również z tarasem z deski kompozytowej. Panel ogrodzeniowy WPC posiada podobnie jak deska tarasowa liczne zalety – jest mocny, nie ulega korozji, nie rozłupuje się i nie wymaga malowania, w przeciwieństwie do ogrodzenia z drewna. Ogrodzenia Gamrat wpisują się więc w najnowsze trendy budownictwa.

Poza ogrodzeniami, profile kompozytowe świetnie sprawdzają się w przypadku ławek, koszy na śmieci, donic i innych produktów. Dzięki swojej funkcjonalności i estetyce stały się popularne w przestrzeni miejskiej, coraz częściej pojawiają się w parkach, obiektach gastronomicznych i hotelach.

Kolory i wykończenie desek tarasowych Gamrat WPC

Deski tarasowe Gamrat są wykonywane w najmodniejszych kolorach, inspirowanych współczesną architekturą. Posiadamy w ofercie deski kompozytowe szczotkowane w kolorze ciemny brąz, grafit, orzech, szary oraz jasny brąz. Można więc z powodzeniem dopasować je do nowoczesnego, jak i klasycznego budownictwa, surowego stylu loftowego czy sielskiego stylu rustykalnego. Cechą charakterystyczną naszych produktów jest również wąskie i szerokie ryflowanie po dwóch stronach deski. Dzięki temu to klient decyduje o wykończeniu podestu, układając deskę wybraną stroną. Ryflowanie, jak i szczotkowanie deski z kompozytu drewna podkreśla jej naturalny wygląd. Budowa wielokomorowa sprawia natomiast, że deski są lżejsze, a ich konstrukcja ma stały dostęp do powietrza.

Deska z kompozytu drewna – zaufaj polskiej firmie!

Użytkowanie desek kompozytowych wiąże się z komfortem i wygodą. Mogą być one z powodzeniem stosowane w przydomowych ogródkach, a także w miejscach publicznych. Ich wysokiej trwałości oraz niezmiennej elegancji jesteśmy w 100% pewni. Zarówno deska z kompozytu drewna, jak i uniwersalne profile kompozytowe pozwalają stworzyć wymarzoną aranżację otwartej przestrzeni. Zaufaj polskiej firmie i skorzystaj z oferty Gamrat WPC, wybierając produkty najwyższej jakości.

Tagi

Regionalni
kierownicy
sprzedaży

Regionalni
kierownicy sprzedaży

Radosław Augustyn
Region południowy
E-mail: raugustyn@gamrat.com.pl
Telefon kom: +48 726 002 104

Edyta Kosmala
Region północny
E-mail: ekosmala@gamrat.pl
Telefon kom: +48 502 315 769

Dział
sprzedaży
krajowej

Dział sprzedaży
krajowej

SŁAWOMIR ZIELIŃSKI
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

KAROLINA NOWICKA
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Centra
dystrybucji

Eksport

Export

ŁUKASZ BIELAWSKI
SPECJALISTA DS. EKSPORTU
E-mail: lbielawski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 608 636 370

Napisz
do nas